Mūsų paslaugos

Ekspauta
Jūsų patikimas partneris

Juodojo metalo laužo supirkimas

Brangiai superkame ivairių kategorijų juodojo metalo lauža. Bendradarbiaujame su fiziniais ir juridiniais asmenimis. Metalo laužo atliekos susidaro buityje, po automobilių remonto, būsto statybos ar renovacijos.

Spalvotojo metalo laužo supirkimas

Brangiai superkame ivairių tipų spalvotojo metalo laužą. Bendradarbiaujame su fiziniais ir juridiniais asmenimis. Spalvotasis metalas tai – Aliuminis, varis, žalvaris, bronza, švinas, cinkas, magnis, nerūdijantis plienas, titanas, alavas.

Katalizatorių ir akumuliatorių supirkimas

Katalizatoriai yra vertingi dėl sudėtyje esančiu tauriųjų metalų platinos, paladžio ir rodžio. Katalizatoriaus kaina yra nustatoma pagal kodą esantį ant bakelio arba speceliu spektrinės analizės būdų.

Elektronikos ir buitinės technikos laužo supirkimas

UAB „Ekspauta“ superka įvarias elektros ir elektronikos atliekas. Taip pat priimame elektronikos laužą , tai yra įvairių buitinės technikos plokštes, kompiuterius ir jų komponentus

Krovinių svėrimas

UAB „Ekspauta savo klientams dabar jau gali pasiūlyti naują paslaugą – krovinių svėrimą. Transporto priemonių svėrimo paslauga, skirta logistikos kompanijoms vykdančioms krovinių pervežimų veiklą, paslauga padės tiksliai nustatyti gabenamo krovinio svorį.

Go To Top