Antrinių žaliavų supirkimas

Antrinės žaliavos – tai atliekos, tinkamos perdirbti, iš kurių gaminami nauji produktai, mažiau teršiant aplinką, tausojant jos resursus. Gaminti naujus daiktus iš antrinių žaliavų tampa vis paprasčiau ir pigiau, kurie savo kokybe nė kiek nenusileidžia kitiems tos pačios srities produktams.

  • Išsaugoma sveika aplinka, vis mažiau patenkant atliekoms į sąvartynus, prailginant jų eksploatacijos laiką
  • Sukaupiama antrinių žaliavų kaip alternatyva žaliavų ir energijos šaltiniui
  • Sutaupoma gamtos išteklių ir energijos
  • Sumažinama vandens ir oro tarša bei pristabdomas miškų kirtimas
  • Sumažinamos atliekų tvarkymo išlaidos
Apie Ekspauta

Patikimas Jūsų atliekų tvarkymo partneris

Įmonės UAB „Ekspauta“ pagrindinė veikla yra juodojo, spalvotojo metalo ir kitų pridėtinę vertę turinčių atliekų supirkimas, surinkimas ir perdirbimas. Taip pat teikiame paslaugas reikalingas demontuoti ar išgabenti smulkių ar didelių gabaritų atliekas.

Superkame įvairaus tipo laužą, tai būtų tiek smulkus buitinis laužas, tiek ir dideli įrengimai, transporto priemonės ar konstrukcijos. UAB „Ekspauta“ veiklą vykdo Klaipėdos mieste ir klientų patogumui esame įrengę dvi supirkimo aikšteles. Pirma aikštelė yra moderni su didelių gabaritų sertifikuotomis svarstyklėmis. Antra aikštelė yra orientuota į nedidelės apimties sandorius, bet išsiskiria gera lokacija. Profesionali komanda, nepriekaištinga reputacija, kokybiškai suteiktos paslaugos ir orientacija į klientą. Tai pagrindinis mūsų komandos variklis, kuris išskiria mus iš kitų. Bendrovės siekis – nuolatinė pažanga. Kad užtikrintų aukščiausią paslaugų kokybę, „Ekspauta“ tobulina darbo procesus bei kelia darbuotojų kvalifikaciją.

Į viršų