Juodojo metalo laužas

Juodojo metalo laužas

Brangiai superkame įvairių kategorijų juodojo metalo laužą. Bendradarbiaujame su fiziniais ir juridiniais asmenimis. Metalo laužo atliekos susidaro buityje, po automobilių remonto, būsto statybos ar renovacijos. Metalo laužas gali būti ir nebenaudojami įrenginiai, pakuotes, antrinės žaliavos, eksploatacijai nebetinkami automobiliai. Esant poreikiui galime atlikti ir metalinių konstrukcijų demontavimo darbus. Atliekas galite priduoti vienoje iš pasirinktų mūsų supirkimo aikštelių arba pasirinkti išvežimo paslaugą.

Metalo laužo išvežimas

Ar turite nenaudojamo juodojo metalo laužo, kuris užima vertingą vietą jūsų sandėlyje, statybvietėje, gamybos įmonėje, dirbtuvėse ar kitoje vietoje? Skambinkite mums šiandien ir mes suplanuosime Jums patogų laiką! Mes turime transportą ir reikalingą įrangą su kuria galima išmontuoti ir išgabenti Jums nereikalingas perdirbamas atliekas, apdailą, vamzdžius, laidus ir kitą įrangą, kurioje yra spalvotųjų metalų. Jūsų patogumui dirbame šešias dienas per savaitę.

Svėrimas

Mūsų supirkimo aikštelėje yra įrengtos sertifikuotos didelių gabaritų mašininės svarstyklės. Skaidrumas yra viena iš mūsų įmonės vertybių, todėl svarstyklėms yra nuolatos atliekama metrologinė patikra.

Pavadinimas

Kaina €/t

Juodųjų metalų laužas, gabaritinis 3A (1500x500x500x3mm)

290,00 

Juodųjų metalų laužas, negabaritinis 5A

260,00 

Juodųjų metalų laužas, skarda 12A

240,00 

Juodųjų metalų laužas, nerūšinis (vielos, drožlės, pakuotės)

190,00